Zapraszamy do współpracy!

DZIAŁ EDUKACJI MUZEUM NARODOWEGO W WARSZAWIE POSZUKUJE WOLONTARIUSZY NA STANOWISKO ASYSTENTÓW EDUKATORA MUZEALNEGO

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane pomocą w zajęciach prowadzonych przez edukatorów w gmachu głównym MNW i  oddziałach (Królikarnia, Muzeum Plakatu w Wilanowie) oraz imprezach plenerowych na terenie Warszawy. 

Poszukujemy osób otwartych, lubiących pracę z ludźmi, chętnych do pomocy dzieciom, młodzieży dorosłym, seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. 
Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in. opieka nad grupą, pomoc w korzystaniu z szatni, wskazywanie ważnych miejsc w muzeum, przygotowywanie materiałów do zajęć, pomoc w działaniach plastycznych.
Zapewniamy możliwość udziału w spotkaniach z kuratorami zbiorów i konserwatorami oraz konferencjach prasowych, otwarciach wystaw i innych uroczystościach odbywających się w Muzeum.
Osoby, które rozpoczną z nami współpracę będą miały możliwość poznania Muzeum Narodowego w Warszawie „od kuchni”, kontaktu z największym i najbardziej różnorodnym zbiorem dzieł sztuki w Polsce oraz uczestniczenia w działaniach edukacyjnych prowadzonych przez nasz zespół. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, gotowych do pracy min. 2 godz. tygodniowo, w tym w weekendy.
Zawieramy porozumienie o współpracy wolontariackiej.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie listu motywacyjnego z danymi kontaktowymi na adres  do 6 maja 2012.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem na Facebooku:http://www.facebook.com/edukacjamnw