Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Mecenat korporacyjny

Muzeum Narodowe w Warszawie od wielu lat współpracuje z różnymi firmami, budując unikalne partnerstwa. Zabytkowe budynki i ogromna kolekcja wymagają szczególnego wsparcia. Ich trwanie i rozwój nie byłyby możliwe bez mecenatu korporacyjnego, opartego w dużej mierze na umowach sponsoringu zawieranych z działającymi na polskim rynku firmami. To m.in. dzięki długofalowej współpracy z naszymi partnerami Muzeum może prowadzić działalność wystawienniczą i stale rozwijać program kulturalny. Może dbać o to, żeby odpowiadać na oczekiwania współczesnego odbiorcy. Różnorodne formy współpracy i szeroki zakres działalności kulturalnej pozwalają nam na przygotowanie zindywidualizowanych ofert dla naszych partnerów. 
 
Otwartość na oczekiwania publiczności, działalność edukacyjna, wykorzystywanie nowoczesnych środków ułatwiających zapoznanie się publiczności ze zbiorami MNW – to znaki rozpoznawcze nowoczesnego muzeum. Właśnie tą drogą podąża MNW. Świadome ogromu i wartości swojej kolekcji dociera do odbiorcy, wypracowując nowe mechanizmy działania, opierając się na doświadczeniach poprzednich pokoleń.
 
Zapraszamy do aktywnego współtworzenia programu tej wyjątkowej instytucji o 160-letniej historii.
 
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Wierzymy, że dzięki rozmowie o oczekiwaniach dotyczących współpracy, będziemy potrafili dopasować ofertę do potrzeb naszych Partnerów.
 
Dominika Włodarska
Dział Pozyskiwania Funduszy
Muzeum Narodowe w Warszawie
+48 507 892 728