Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

FAQ / Najczęściej zadawane pytania

 

 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych.

 

 

Jeśli decydują się Panstwo pisać do nas na adres prosimy o wpisanie w tytule wiadomości nazwy kursu, którego dotyczy Państwa pytanie.

 

 

Czy wykłady w ramach kursów są nagrywane?

Tak. Wszystkie nasze wykłady, w ramach każdego z kursów, są nagrywane.

 

 

Jak długo mamy dostęp do nagrań?

Nagrania wykładu są dostępne dla posiadaczy biletów do siedmiu dni po wydarzeniu.
Właściciele karnetów mają dostęp do wszystkich wykładów przez cały czas trwania kursów i do miesiąca po jego zakończeniu. Wszystkie wykłady, zarejestrowane w ramach kursu, znajdują się na zamkniętym kanale You Tube. Link do kanału otrzymali Państwo w mailu rozsyłanym po rozpoczęciu kursu. W razie późniejszej rejestracji, aby otrzymać link, należy się z nami skontaktować: 

 

 

Nie otrzymałam/em maila z zaproszeniem z platformy ClickMeeting.

W takiej sytuacji należy sprawdzić folder SPAM na poczcie, której adres podawali Państwo w trakcie zapisów na kurs. Jeśli nasz mail tam jest, należy odznaczyć nadawcę jako  „bezpiecznego”. W przeciwnym razie maile dalej mogą wpadać do SPAMu.
Zaproszenia na kolejne spotkania są wysyłane do właścicieli karnetów zaraz po zakończonym wykładzie i drugi raz – na 30 minut przed wykładem.
Jeśli maila nie ma w SPAMie, prosimy o kontakt na adres: 

 

 

Kupiłam/em bilet na jeden wykład. Nie otrzymałam/em maila z linkiem do nagrania.

Maile z linkiem do nagrania są generowane automatycznie i przychodzą tylko do osób, które zarejestrowały się na wydarzenie. Aby się zarejestrować, należy przekopiować link z biletu do okna przeglądarki, a następnie podać adres e-mail, na który ma przyjść odnośnik do nagrania. Chcąc otrzymać link do nagrania, należy to robić za każdym razem, nawet jeśli nie zamierzają Państwo brać udziału w wydarzeniu na żywo.

Jeśli Państwo nie zarejestrowali się, a transmisja już się skończyła, prosimy o kontakt na adres: 

 

 

Posiadam karnet. Nie otrzymałam/em maila z linkiem do nagrania.

Maile z linkiem do nagrania są generowane automatycznie i przychodzą tylko do osób, które zarejestrowały się na wydarzenie. Aby się zarejestrować, należy kliknąć w link w zaproszeniu na wykład, a następnie podać adres e-mail, na który ma przyjść odnośnik do nagrania. Chcąc otrzymać link do nagrania, należy to robić za każdym razem, nawet jeśli nie zamierzają Państwo brać udziału w wydarzeniu na żywo.

Jeśli Państwo nie zarejestrowali się, a transmisja już się skończyła, prosimy o kontakt na adres: 

 

 

Link do nagrania nie działa.

Może się zdarzyć, że odnośnik do nagrania („Zobacz nagranie”) odsyła tylko do bardzo krótkiego fragmentu wykładu. W takiej sytuacji należy wejść w drugi odnośnik (też „Zobacz nagranie”), który znajduje się w tym samym mailu, zaraz pod pierwszym.

 

 

Czy istnieje możliwość wykupienia dostępu do wykładów które już się odbyły?

Niestety nie ma możliwości wykupienia dostępu do pojedynczych, minionych wykładów.
Wykupując karnet na kurs uzyskuje się dostęp do nagrań wszystkich wykładów, które odbyły się w ramach kursu. Dostęp jest jednak ograniczony czasowo. 

 

 

 

Koordynatorzy: / Dział Edukacji