Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Aktualności

Przedsprzedaż biletów na wystawę „Arkadia”

03-11-2023

17 listopada w Muzeum Narodowym w Warszawie zostanie otwarta najnowsza wystawa czasowa - „Arkadia”.  

 

Na ekspozycji będzie można podziwiać dzieła sztuki od wczesnego renesansu do współczesności: obrazy, rzeźby, rysunki i ryciny, fotografie, a także znakomite przykłady rzemiosła artystycznego (tapiserie, ceramikę, kostiumy). Zaprezentujemy przede wszystkim obiekty ze zbiorów MNW, ale także obrazy z innych kolekcji polskich (m.in. z Muzeum Łazienek Królewskich, Zamku Królewskiego na Wawelu, Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Narodowego w Poznaniu) oraz muzeów zagranicznych (m.in. Musée du Louvre, Musée d'Orsay w Paryżu, Kunsthistorisches Museum Wien). Pojawią się wielkie nazwiska malarstwa europejskiego: Claude Lorrain, François Boucher, Jean-Baptiste Pater, Camille Corot, Henryk Siemiradzki, Arnold Böcklin, Pierre Bonnard, Józef Mehoffer, Jacek Malczewski. Na wystawie nie zabraknie także artystów współczesnych: Jarosława Kozakiewicza, rzeźbiarza i projektanta architektury oraz Mirosława Bałki – światowej sławy twórcy rzeźb i video-artu. 

 

Już teraz bilety na tę ekspozycję udostępniamy do sprzedaży w promocyjnej cenie 30 zł (bilet normalny)

 

 

Zachęcamy do zakupu biletów ze zniżką w przedsprzedaży. 

 

Bilety dostępne są TUTAJ

 

Dodatkowo możliwy jest zakup biletu łączonego na dwie wystawy czasowe: „Picasso” oraz „Arkadia”, bilety dostępne pod LINKIEM

Promocja trwa do dnia poprzedzającego otwarcie wystawy, tj. do 16 listopada włącznie. Obowiązuje na bilety normalne i nie łączy się z innymi zniżkami. Przy zakupie biletu należy wskazać konkretny dzień wizyty. Bilet na wystawę czasową uprawnia do zwiedzania galerii stałych.

 

___

projekt grafiki: Full Metal Jacket