Praca

Specjalista ds. badań i analiz

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV do: 20 sierpnia 2022 r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „2022/7/STAT/MNW”

OPIS STANOWISKA

• Gromadzenie, analizowanie i opracowywanie danych ilościowych i jakościowych na potrzeby efektywnej realizacji zadań Muzeum,

• Samodzielne przygotowywanie raportów, publikacji i analiz, zestawień, podsumowań, wizualizacja danych,

• Współpraca przy tworzeniu materiałów informacyjnych dot. funkcjonowania Instytucji,

• Współpraca z ośrodkami badawczymi i instytucjami zewnętrznymi,

• Udział w konferencjach, spotkaniach, reprezentowanie pracodawcy w zakresie powierzonych zadań.

Poszukujemy osoby wykazującej się:

• wysokimi zdolnościami interpersonalnymi: umiejętnością współpracy wewnątrz zespołu oraz umiejętnością współpracy z podmiotami zewnętrznymi, w tym swobodnego wygłaszania prezentacji i prowadzenia spotkań,
• umiejętnością samodzielnego prowadzenia projektów badawczych, zarówno jakościowych, jak i ilościowych,
• umiejętnością wyszukiwania, selekcjonowania i prezentowania danych ilościowych i jakościowych, a także ich analizy i interpretacji;
• umiejętnością swobodnego posługiwania się słowem pisanym, w tym redagowania i edytowania tekstów tj. ekspertyzy, raporty, materiały informacyjne;
• dobrą znajomością pakietu MS Office;
• bardzo dobrą organizacją pracy, odpowiedzialnością, asertywnością, rzetelnością.

WYMAGANIA

• Wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk społecznych,
• Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych (ewentualnie udział w zespołach badawczych),
• Biegła znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY

• Zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę,
• Udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
• Pracę stacjonarną w przyjaznym zespole,
• Pełen wyzwań rozwój zawodowy,
• Pakiet socjalny,
• Benefity (opieka medyczna i pakiet sportowy),
• Pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie,
• Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”