Archiwum

Specjalista ds. sponsoringu

28-10-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji do: 30 listopada 2022 r.

W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2022/10/sponsoring/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

• udział w tworzeniu strategii sponsoringowej;
• analiza możliwości pozyskania finansowania z różnych źródeł, pozyskiwanie nowych sponsorów

i darczyńców, przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy i umów z potencjalnymi sponsorami oraz darczyńcami, koordynowanie procesu podpisywania umów;
• nadzorowanie realizacji zobowiązań wynikających z zawartych umów sponsorskich;

• bieżąca współpraca z kluczowymi partnerami;
• utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji ze sponsorami i darczyńcami;
• koordynacja wydarzeń specjalnych z udziałem sponsorów i darczyńców;
• przygotowywanie treści i komunikatów o charakterze fundraisingowym na potrzeby kanałów informacyjnych Muzeum Narodowego w Warszawie;
• rozliczanie wykonania umów i przygotowywanie sprawozdań z ich realizacji.

WYMAGANIA

• doświadczenie w pozyskiwaniu sponsorów (min. 2 lata, mile widziane w instytucjach kultury);
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne);
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• umiejętność planowania i organizacji pracy.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

• życiorys/CV;
• list motywacyjny;
• oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

OFERUJEMY

• zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę;
• udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie;
• pracę stacjonarną w przyjaznym zespole;
• pełen wyzwań rozwój zawodowy, samodzielność;
• bogaty pakiet socjalny/benefity;
• pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie;
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

INNE INFORMACJE
Oferty niespełniające wymogów formalnych, złożone lub uzupełnione po terminie, nie zawierające numeru ogłoszenia lub zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”