Archiwum

Specjalista ds. klimatu

20-09-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza kandydatki i kandydatów do rekrutacji na stanowisko:

Adres do przesyłania aplikacji: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji do: 9 października 2022 r.

W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2022/10/klimat/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA
1. Nadzór, kształtowanie i monitoring parametrów klimatu w pomieszczeniach muzealnych (galerie, magazyny, pracownie konserwatorskie) w siedzibie głównej i w oddziałach.
2. Opiniowanie i kontrola warunków środowiskowych w pomieszczeniach poza siedzibą muzeum, gdzie są lub mają być eksponowane lub przechowywane obiekty zabytkowe z kolekcji MNW.
3. Dobór rodzaju oświetlenia dla obiektów zabytkowych i kontrola parametrów oświetlenia (UV, natężenie, barwa).
4. Analiza danych i sporządzanie raportów pisemnych i graficznych parametrów klimatu i oświetlenia.
5. Opiniowanie projektów nowych ekspozycji obiektów zabytkowych pod względem warunków środowiskowych i oświetlenia.
6. Publikowanie wyników swoich badań w czasopismach naukowych i monografiach, opracowaniach książkowych, prezentowanie na konferencjach naukowych.

WYMAGANIA
1. Wykształcenie wyższe; preferowane wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska, ochrony środowiska, fizyki, chemii, konserwacji prewencyjnej (doktorat będzie dodatkowym atutem).
2. Znajomość narzędzi pakietu Office na poziomie zaawansowanym.
3. Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych obcych języków będzie dodatkowym atutem).

MILE WIDZIANE
1. Odpowiedzialność.
2. Sumienność.
3. Kreatywność.
4. Doświadczenie w pracy przy obiektach zabytkowych (w tym w muzeach, archiwach itp.).
5. Umiejętność pracy w zespole.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE
1. Życiorys/CV.
2. Oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

OFERUJEMY
1. Zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury.
2. Umowę o pracę.
3. Bogaty pakiet socjalny/benefity.
4. Udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie.
5. Pełen wyzwań rozwój zawodowy.
6. Pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie. Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Muzeum Narodowe w Warszawie do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonych obecnie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
1. Dokumenty należy złożyć do: 09.10.2022.r.
2. Wysyłając je na adres mailowy: [email protected]
lub przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub też wysyłając drogą pocztową na adres: Muzeum Narodowe w Warszawie, Dział Spraw Pracowniczych, al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa.
3. Decyduje data wpływu oferty do muzeum (stempla pocztowego / osobistego dostarczenia).
4. W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2022/10/klimat/MNW”

INNE INFORMACJE
Oferty niespełniające wymogów formalnych, złożone lub uzupełnione po terminie, nie zawierające numeru ogłoszenia lub zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru nie będą rozpatrywane.
W ofercie należy podać dane kontaktowe, adres e mail, nr telefonu oraz adres do korespondencji.
Muzeum Narodowe w Warszawie jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.