Archiwum

Pracownik Serwisu Sprzątającego

01-07-2021

Muzeum Narodowe w Warszawie ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza propozycja, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji do: 7 lipca 2021 r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2021/06/SERWIS/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA

  • całoroczne utrzymywanie czystości na terenie zewnętrznym Muzeum Narodowego w Warszawie i Kamienicy Krystalla,
  • pomoc przy pracach ogrodniczych
  • wsparcie przy transportach gabarytów na terenie Muzeum

WYMAGANIA

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełen etat
  • dobrą atmosferę pracy;
  • przeszkolenie i wsparcie koordynatora;

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania pod numerem telefonu: 669777277

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”