Archiwum

Kierownik/Kierowniczka Działu Komunikacji i Marketingu

12-03-2021

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:
Kierownik Działu Komunikacji i Marketingu (umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Termin składania aplikacji: 31 marca 2021 r.

Adres na który należy przesłać aplikację: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2021/03/kier_kom/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA
•    planowanie i nadzorowanie prac Działu w zakresie:

  • przygotowywania kampanii komunikacyjnych i marketingowych Muzeum,
  • przygotowywania kampanii komunikacyjnych i marketingowych dla wystaw,
  • działalności biura prasowego (kontakty z dziennikarzami, przygotowywanie informacji prasowych, materiałów i komunikatów dla mediów),
  • pozyskiwania patronatów medialnych i honorowych dla przedsięwzięć realizowanych przez MNW,
  • prowadzenia portalu Muzeum (strona www) oraz profili MNW w mediach społecznościowych,
  • przygotowywania projektów graficznych tworzonych na potrzeby Muzeum,
  • przygotowywania i obsługi wernisaży, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń organizowanych przez Muzeum,
  • realizacji innych działań bieżących

•    negocjowanie/uzgadnianie warunków współpracy z kontrahentami, mediami, partnerami i podwykonawcami
•    współpraca z Radcą Prawnym w zakresie przygotowywania umów i porozumień
•    przygotowywanie i zatwierdzanie wniosków dla zamówień usług lub dokonywania zakupów zgodnie z regulaminami obowiązującymi w MNW
•    przygotowywanie i zatwierdzanie zapytań ofertowych oraz przyjmowania i opisywania faktur zgodnie z umowami
•    dbanie o respektowanie przez pracowników MNW, podwykonawców i kontrahentów zasad obowiązującej identyfikacji wizualnej Muzeum (Księgi znaku)
•    nadzorowanie spójności infografiki w przestrzeniach galerii stałych, wystaw czasowych oraz ciągów komunikacyjnych Muzeum
•    wspieranie przepływu informacji wewnątrz Działu oraz pomiędzy pracownikami Działu i innych jednostek Muzeum

WYMAGANIA
• wykształcenie wyższe: historia sztuki, antropologia, nauki humanistyczne
• minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

OFERUJEMY
• zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę
• udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku MNW
• pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny MNW
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy MNW).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)