Archiwum

Asystent/Asystentka Głównego Konserwatora

25-10-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji do: 30 listopada 2022 r.

W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2022/10/asystent/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA
  • przygotowywanie oraz redagowanie pism i dokumentów w języku polskim i angielskim w ramach korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej dotyczącej zadań Głównego Konserwatora;
  • prowadzenie kalendarza Głównego Konserwatora;
  • organizacja zebrań, protokołowanie;
  • zapewnianie przepływu informacji wewnątrz Działu Konserwacji Muzeum Narodowego w Warszawie;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów związanych z działalnością naukową pracowni konserwatorskich, przyjmowaniem praktykantów i stażystów;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z delegacjami służbowymi i zamówieniami publicznymi w zakresie dotyczącym zadań pracowni konserwatorskich MNW;
  • współpraca z innymi działami Muzeum;
  • przygotowywanie projektów umów we współpracy z Działem Prawnym, nadzór nad ich realizacją i rozliczeniem;
  • tworzenie sprawozdań z działalności Działu Konserwacji na podstawie danych otrzymanych z pracowni konserwatorskich MNW.

WYMAGANIA
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • lekki styl i nienaganna polszczyzna;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • umiejętność obsługi pakietu MS-Office na poziomie zaawansowanym.

MILE WIDZIANE
  • wykształcenie humanistyczne;
  • doświadczenie pracy w instytucji kultury;
  • znajomość przepisów prawnych dotyczących zasad bezpieczeństwa i ochrony zbiorów.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE
  • życiorys/CV,
  • oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

OFERUJEMY
  • zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury;
  • umowę o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny/benefity;
  • udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie;
  • pełen wyzwań rozwój zawodowy;
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie;
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
  • dokumenty należy złożyć do: 30.11.2022.r.,
  • wysyłając je na adres mailowy: [email protected]
  • ub przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–15:00 lub też wysyłając drogą pocztową na adres: Muzeum Narodowe w Warszawie, Dział Spraw Pracowniczych, al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa.
  • decyduje data wpływu oferty do muzeum (stempla pocztowego / osobistego dostarczenia).
  • w tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2022/10/asystent/MNW”

INNE INFORMACJE
Oferty niespełniające wymogów formalnych, złożone lub uzupełnione po terminie, nie zawierające numeru ogłoszenia lub zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Muzeum Narodowe w Warszawie do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonych obecnie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”