Aktualności

Muzeum Narodowe w Warszawie poszukuje kandydata/-tki do pracy w Dziale Inwentarzy

10-05-2016

Muzeum Narodowe w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki do pracy w Dziale Inwentarzy na stanowisku asystenta

Termin składania aplikacji: do 20 maja 2016 r.
Planowany termin zatrudnienia w instytucji: czerwiec 2016
Forma zatrudnienia: umowa o pracę – zastępstwo

Adres do przesyłania aplikacji:

Główne zadania:

  • koordynacja  procesu akcesji zbiorów oraz ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji z tym związanej,
  • udział w prowadzeniu ruchu muzealiów oraz obsługa wypożyczeń do Muzeum,
  • udział w prowadzeniu skontrów,
  • pomoc w opracowywaniu kwerend,
  • sporządzanie tematycznych raportów i sprawozdań,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne, preferowane kierunki: historia sztuki, historia, kulturoznawstwo lub studia podyplomowe związane z działalnością podstawową Muzeum,
  • obsługa komputera (MS Office: Word, Excel, PowerPoint),
  • dobra znajomość systemów bazodanowych (mile widziana znajomość programów do ewidencjonowania zabytków),
  • znajomość regulacji prawnych związanych z działalnością muzeów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie ewidencjonowania dóbr kultury,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, skrupulatność, systematyczność,
  • zainteresowanie sztuką.

Oferujemy:

  • pracę w instytucji o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury i sztuki,
  • stabilne warunki pracy i płacy.

Wymagane dokumenty:

  • C.V.,
  • list motywacyjny,
  • poświadczenie znajomości języka obcego,

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182 j.t.).