Aktualności

MNW poszukuje kandydata/kandydatki do pracy w dziale Zbiory Sztuki Nowoczesnej

11-03-2016

Muzeum Narodowe w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku asystenta w dziale Zbiory Sztuki Nowoczesnej MNW.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, magisterskie kierunkowe - absolwent historii sztuki lub kulturoznawstwa,
  • wiedza dotycząca historii sztuki i kultury polskiej XX wieku i związane z tym zainteresowania badawcze,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa komputera (programów MS Office: Word, Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • znajomość drugiego języka obcego w stopniu zaawansowanym (preferowane hiszpański lub francuski) będzie dodatkową zaletą

Główne zadania

  • opracowywanie zbiorów malarstwa w Zbiorach Sztuki Nowoczesnej,
  • współpraca przy projektach wystaw,
  • asystowanie przy kwerendach muzealnych prowadzonych przez pracowników MNW oraz gości z innych instytucji,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa zbiorów,
  • asystowanie przy zlecaniu dokumentacji konserwatorskiej: opisowej i fotograficznej konserwowanych dzieł,
  • asystowanie przy przemieszczaniu dzieł, pakowaniu i transporcie z uwzględnieniem delegacji,
  • przygotowywanie wniosków dotyczących zaopatrzenia materiałowego i wyposażenia Zbiorów,
  • znajomość i przestrzeganie wszystkich zewnętrznych aktów prawnych związanych z wykonywaniem obowiązków pracy w Muzeum,
  • znajomość i przestrzeganie aktualnych wewnętrznych aktów prawnych,
  • wykonywanie poleceń przełożonych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

Oferujemy

  • pracę w instytucji o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo)
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury i sztuki,
  • stabilne warunki pracy i płacy.

Termin składania aplikacji:  15 kwietnia 2016r.
Planowany termin zatrudnienia w instytucji:  maj 2016
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo – pełen etat

Zgłoszenia proszę kierować na adres:

Wymagane dokumenty

  • C.V.,
  • list motywacyjny,
  • kopia dyplomu,
  • certyfikaty, opinie, rekomendacje,
  • poświadczenie znajomości języka obcego,
  • ew. kopie świadectw pracy.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182 j.t.).