Archiwum

Administrator systemu IKSORIS w Biurze Obsługi Klienta MNW

02-01-2024

Muzeum Narodowe w Warszawie

Zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

OPIS STANOWISKA:

• bieżąca obsługa poczty mailowej oraz połączeń telefonicznych, udzielanie informacji nt. wizyty w Muzeum, m.in. godzin otwarcia, cen biletów, sprzedaży biletów on-line, oferty programowej,

• administrowanie systemem sprzedaży i rezerwacji biletów iKSORIS, w tym wsparcie kas biletowych z poziomu modułu administracyjnego,

• wprowadzanie wydarzeń Muzeum Narodowego w Warszawie do systemu iKSORIS – uruchamianie sprzedaży on-line oraz w kasach Muzeum,
•  sporządzanie cennika biletów w systemie iKSORIS zgodnie z obowiązującymi zarządzeniami,
• przygotowywanie okresowych rozliczeń wpływów ze sprzedaży oferty muzeum (np. bilety, lekcje muzealne, zwiedzanie z przewodnikiem),
• sporządzanie okresowych raportów frekwencji Gmachu Głównego MNW i Oddziałów,
• inicjowanie i organizacja szkoleń dla pracowników Front Office z zakresu sprzedaży oraz podnoszenia standardów obsługi klienta,
• kontakt z partnerami Muzeum w zakresie sprzedaży biletów, monitorowanie rozliczeń, procedowanie umów współpracy,
• proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi sprzedażowych,
• monitorowanie stanu technicznego urządzeń do obsługi sprzedażowej i systemów kasowych. Współpraca z serwisantami. Inicjowanie zakupu nowego sprzętu,
• pomoc przy organizacji oraz koordynacji wernisaży, konferencji i pozostałych wydarzeń w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Warszawie,
•  archiwizowanie dokumentów związanych z funkcjonowaniem Działu,

WYMAGANIA:

• znajomość systemu sprzedaży i rezerwacji biletów iKSORIS,

• znajomość pakietu MS Office,
• doświadczenie w obszarze obsługi klienta,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• zdolności organizacyjne oraz samodzielność,
• znajomość przepisów z zakresu sprzedaży,
• dyspozycyjność (dyżury w weekendy),
• łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
• umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę,
• udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
• pracę stacjonarną w przyjaznym zespole,
• pakiet socjalny, możliwość uczestnictwa w pakietach medycznych, sportowych,
• ubezpieczenie grupowe,
• pakiet sportowy,
• prywatną opiekę medyczną,
• elastyczny czas pracy,
• spotkania integracyjne,
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Terminy i miejsce składania dokumentów:

• dokumenty należy złożyć do: 31.12.2023 r.

przesyłając je na adres
• lub przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00,
• lub też wysyłając drogą pocztową na adres: Muzeum Narodowe w Warszawie, Dział Spraw Pracowniczych, al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa - decyduje data wpływu oferty do muzeum (stempla pocztowego / osobistego dostarczenia).

W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2023/12/ASI/MNW”

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)