Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Pytania dotyczące zbiorów Muzeum

Zapytania prosimy kierować na adres:

kwerendy[malpa]mnw.art.pl

 

Uprzejmie informujemy, że:

 

  • W związku z rozpoczęciem skontrum (spisem obiektów) w Zbiorach Ikonograficznych i Fotograficznych Muzeum Narodowego wszystkie nowe kwerendy zostają wstrzymane w okresie od dnia 16 września 2019 do dnia 31 grudnia 2023 r.
     
  • W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do Muzeum dotyczącymi usług eksperckich uprzejmie informujemy, że zgodnie z treścią Ustawy z 21 listopada 1996 r. o muzeach, Statutu ICOMOS i Kodeksu Etyki ICOM, pracownicy Muzeum Narodowego w Warszawie nie wykonują komercyjnych ekspertyz i wycen przedmiotów, mogących powodować konflikt interesów z zatrudniającym go muzeum, jak również nie wydają pisemnych opinii dla osób prywatnych. 


 

Zapraszamy do korzystania z serwisu internetowego Cyfrowego MNW, w którym sukcesywnie publikujemy nasze zbiory, a także do zapoznania się z zasadami wypożyczeń zabytków ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie.

 

Wyszukiwanie w zasobach Cyfrowego MNW

 


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby działalności statutowej Muzeum Narodowego w Warszawie: