Aktualności

Muzeum Narodowe w Warszawie poszukuje kandydata/–tki do pracy w Dziale Digitalizacji i Dokumentacji Wizualnej

15-01-2016

Muzeum Narodowe w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku administratora bazy danych w Dziale Digitalizacji i Dokumentacji Wizualnej.

Termin składania aplikacji:
1. etap do dnia 31 stycznia 2016 r.
2. etap do dnia 10 lutego 2016r.
Planowany termin zatrudnienia w instytucji: marzec 2016
Forma zatrudnienia: umowa o pracę – pełen etat

Adres do przesyłania aplikacji:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne, licencjackie lub magisterskie preferowane kierunki-polonistyka, historia, historia sztuki, kulturoznawstwo,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość, dyspozycyjność,
  • obsługa komputera (programów MS Office (Word, Excel) PowerPoint),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie ewidencjonowania dóbr kultury,
  • dobra znajomość systemów bazodanowych (mile widziana znajomość programów do ewidencjonowania zabytków i zarządzania plikami cyfrowymi),
  • roczne doświadczenie w pracy w instytucjach kultury,
  • znajomość krajowych przepisów dotyczących prawa autorskiego,
  • zainteresowanie sztuką.

Główne zadania:

  • nadzór nad powstawaniem Inwentarza elektronicznego,
  • okresowa kontrola nowo powstających wpisów i haseł,
  • pomoc pracownikom przy rozwiązywaniu problemów związanych z użytkowaniem systemu,
  • stały kontakt z programistą,
  • testowanie poprawek i nowych funkcjonalności,
  • sporządzanie tematycznych raportów i sprawozdań,
  • pomoc dla Działu Inwentarzy w zakresie prowadzenia ruchu muzealiów oraz przeprowadzania skontrum,
  • zarządzanie uprawnieniami do systemu w tym zakładanie nowych kont,
  • poprawa, hierarchizacja i ujednolicanie słowników,
  • weryfikacja i rejestrowanie informacji związanej z prawami autorskimi do zbiorów Muzeum

Oferujemy:

  • pracę w instytucji o ciekawym innowacyjnym programie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w szkoleniach (z zakresu digitalizacji lub praw autorskich)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury i sztuki,
  • zdobycie doświadczenia z zakresu projektów finansowanych ze środków europejskich,
  • stabilne warunki pracy i płacy.

Wymagane dokumenty i procedura naboru:

1 etap do dnia 31 stycznia 2016 r.
2 etap do dnia 10 lutego 2016r.

1 etap – sprawdzanie i ocena wymagań formalnych

  • C.V.
  • list motywacyjny

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami w ramach I etapu rekrutacji.

2 etap – ocena merytoryczna nadesłanych aplikacji oraz rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami

  • kopia dyplomu,
  • poświadczenie znajomości języków obcych,
  • kopie świadectw pracy.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.11)