Nowa oferta edukacyjna w roku 2013/2014

NOWA OFERTA EDUKACYJNA W ROKU 2013/2014

Więcej, częściej i dla wszystkich!
Dla dorosłych, dla seniorów, dla dwulatków, dla całych rodzin…
Zapraszamy do Muzeum Narodowego w Warszawie, gdzie od października 2013 r. rozszerzamy ofertę zwiedzania i spotkań na wystawach stałych i czasowych oraz rozpoczynamy nowe programy edukacyjne.

 

MAMY w Muzeum
Karmienie, spacer, drzemka, karmienie, spacer, drzemka… i wizyta w MNW!
Raz w miesiącu, w czwartki o godzinie 11.00 zapraszamy na spotkania organizowane dla rodziców na urlopach macierzyńskich i tacierzyńskich.

 

 

 

 

Mam dwa latka, dwa i pół
Zapraszamy dzieci w wieku 2–3 lat z opiekunami do zabawy z kolorami! Na każdym spotkaniu poznamy inną barwę, poszukamy jej na obrazach i pobawimy się z nią.

 

 

 

 

Program dla rodzin
Rodziny z dziećmi w wieku 5–12 lat zapraszamy na cykliczne spotkania w MNW. Raz w miesiącu,
w niedziele o godzinie 11.00 od października 2013 do kwietnia 2014 r. całymi rodzinami przeniesiemy się do magicznego świata sztuki.

 

 

 

Rodzinne Muzeum
Zapraszamy na rodzinne wizyty w Muzeum! Podczas spotkań Wasza rodzina nie tylko lepiej pozna to miejsce, lecz także stworzy listę muzealnych przebojów, dowie się więcej o słynnych polskich malarzach, a nawet będzie tropić pewnego hrabiego!
 

 

 

Urodzinowe warsztaty twórcze w Muzeum Narodowym w Warszawie
Jeżeli chcesz, by twoje dziecko wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżyło w Muzeum niezwykłą przygodę urodzinową i żeby bawiąc się poszerzało swoją wiedzę, to jest to oferta dla Ciebie.
 

 

 

 

Poznajemy zbiory MNW
Cykl „Poznajemy zbiory Muzeum Narodowego w Warszawie” adresowany jest do młodzieży od lat 15 i osób dorosłych. Spotkania w galeriach muzealnych odbywają się od października 2013 do czerwca 2014 roku, raz w miesiącu (zawsze w soboty).
 

 

 

Urodziny Mistrzów
Kiedy słynni artyści obchodzą urodziny? Nowy cykl spotkań w galeriach stałych będzie okazją do przyjrzenia się bliżej życiorysom twórców, których prace znajdują się w zbiorach Muzeum.

 

 

 

Warsztaty dla nauczycieli w Muzeum Narodowym w Warszawie
Serdecznie zapraszamy nauczycieli na dwudniowe warsztaty pogłębiające wiedzę z zakresu sztuki, zasad opisu, analizy i interpretacji dzieł sztuki.

 

 

 

 

Wielcy malarze – spotkania dla Seniorów
Wszystkich seniorów pragnących miło spędzić czas w Muzeum, a przy okazji poznać ciekawostki z życia wielkich artystów i pogłębić wiedzę o ich twórczości zapraszamy w środy o godz. 11.00 na spotkania z cyklu Wielcy malarze dla Seniorów. Spotkania odbywają się w galeriach MNW raz miesiącu.
 

 

 

Wykłady w Muzeum
Zapraszamy na wykłady w Muzeum Narodowym w Warszawie.
Wykładowcami są historycy sztuki, posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć o charakterze popularnonaukowym.

 

 Wolontariat
Rusza kolejna tura rekrutacji wolontariuszy do Działu Edukacji Muzeum Narodowego w Warszawie! Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby lubiące prace z ludźmi, interesujące się kulturą i sztuką oraz chcące poświęcić swój wolny czas na pomoc naszej instytucji. Proponujemy stanowiska  asystenta edukatora muzealnego, fotografa i grafika. Więcej informacji na stronie internetowej.