Archiwum

Asystent / Asystentka w Dziale Edukacji

28-01-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Adres na który należy przesłać aplikację:  rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2022/1/AS-EDU/MNW”

OPIS STANOWISKA
rozwinięcie oferty na zamówienie: urodzin oraz oprowadzań rodzinnych;
pomoc w rozwijaniu i prowadzeniu grupy rodzinnej na Facebooku (np. tworzenie materiałów typy quizy, krzyżówki, moderowanie)
dbanie o dostępność materiałów do zajęć;
pomoc w codziennej pracy w biurze;
wsparcie organizacyjne przy programach rodzinnych;
współpraca z edukatorami i innymi prowadzącymi zajęcia edukacyjne

POSZUKUJEMY OSOBY:
z wykształceniem humanistycznym (kierunki: historia sztuki, pedagogika, animacja kultury), minimum skończony licencjat,
z minimum rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi;
kreatywnej,
komunikatywnej,
lubiącej pracę z ludźmi, szczególnie z dziećmi i młodzieżą,
odpowiedzialnej,
zorganizowanej,
energicznej,
otwartej na nowe możliwości i zmiany,
elastycznej i gotowej do samodzielnego podejmowanie decyzji w nieoczekiwanych sytuacjach,
dyspozycyjnej i gotowej do pracy w weekendy,
otwartej na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
dodatkowym atutem będzie doświadczenie pracy w instytucji kultury, zdolności manualne, znajomości języka angielskiego

OFERUJEMY:
zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę zlecenie,
udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
pracę stacjonarną w przyjaznym zespole,
pełen wyzwań rozwój zawodowy,
pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie,
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.