Sztuka w emocjach i emocje w sztuce

 

Zapraszamy na muzealne warsztaty, łączące wiedzę psychologiczną i psychoterapeutyczną z wiedzą o sztuce. Podczas spotkań w małej grupie wspólnie podzielimy się przeżyciami związanymi z uważnym przyglądaniem się dziełom sztuki z różnych epok, a motywem przewodnim będzie ich kontekst emocjonalny. Każde spotkanie zostanie poświęcone jednej emocji lub jej podobnym.

 

Termin: piątek o godz. 18.00

Czas trwania: ok. 90 minut
Miejsce zbiórki: Gmach Główny MNW; Hol Główny
Dla kogo: dorośli
Zasady udziału: bilety dostępne są online i w kasie od wtorku poprzedzającego wydarzenie
 
 

HARMONOGRAM

 

1 października

LĘK / ZAGUBIENIE

 

29 października

SMUTEK

 

26 listopada

SZCZĘŚCIE

 

17 grudnia

RADOŚĆ

 

 

 

PROWADZĄCE

 

Karolina Dyrda – psycholog, pedagog specjalny, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej pacjentów (młodzież, dorośli), zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci, młodzieży i dorosłych z całościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera).

 

Jolanta Rosińska-Włodarczyk – psycholog, etyk, doktor nauk humanistycznych, psycholog szkolny w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyminie oraz współpracowniczka Fundacji Psycho-Edukacja w Warszawie. Prowadzi zajęcia rozwijające umiejętności społeczne i emocjonalne dla dzieci, trening twórczego myślenia i warsztaty dla dorosłych.