Archiwum

Specjalista/Specjalistka ds. zakupów

27-07-2021

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy:
Muzeum Narodowe w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji: do 24 sierpnia 2021 r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2021/07/SZA/MNW”

OPIS STANOWISKA
•    realizacja procesów związanych z zakupami towarów i usług: dobór właściwej procedury, przygotowanie niezbędnej dokumentacji oraz wymaganej sprawozdawczości w tym zakresie;
•    współpraca z dostawcami;
•    monitorowanie rynku, negocjowanie warunków zakupów i ich realizacja zgodnie
z obowiązującymi przepisami ustawy prawo zamówień publicznych;
•    administrowanie oraz zamówienia na platformach internetowych dostawców;
•    monitorowanie i uzgadnianie z dostawcami przebiegu, formy oraz terminów dostaw;
•    realizacja oraz operacyjna obsługa składanych zamówień;
•    współpraca z komórkami organizacyjnymi oraz oddziałami MNW w zakresie statusów zamówień zakupów będących w realizacji;
•    prowadzenie pełnej dokumentacji sporządzonej w toku prowadzonych postępowań zgodnie z obowiązującymi w MNW regulaminami oraz jej archiwizacja
•    realizacja działań administracyjnych.

WYMAGANIA
•    wykształcenie min. średnie;
•    prawo jazdy kat. B;
•    2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
•    rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozwalające na nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z dostawcami (w zakresie logistyki i procesu zamówień);
•    znajomość pakietu MS Office;
•    inicjatywa, samodzielność, asertywność, chęć podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy;
•    dobra organizacja pracy własnej i kultura osobista;
•    umiejętność pracy w zespole;
•    znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych.

OFERUJEMY
•    zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę;
•    udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku MNW;
•    pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny MNW
•    możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy MNW).

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”