Archiwum

Specjalista/Specjalistka ds. Social Mediów

12-09-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza kandydatki i kandydatów do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Adres do przesyłania aplikacji:rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji do: 28 września 2022 r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2022/09/SM/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU
współpraca przy tworzeniu i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych;
wsparcie w prowadzeniu profilu głównego Muzeum Narodowego w mediach społecznościowych;
prowadzenie profili społecznościowych Oddziałów Muzeum Narodowego w Warszawie;
koordynacja kampanii reklamowych wystaw i projektów realizowanych przez Muzeum Narodowe w Warszawie (media plany, budżetowanie, rozliczanie);
monitorowanie skuteczności realizowanych kampanii w poszczególnych kanałach, analiza statystyk i tworzenie raportów;
publikacja treści na stronie internetowej Muzeum oraz Oddziałów MNW;
współpraca w zakresie opracowania i realizacji strategii marketingowej Muzeum Narodowego w Warszawie;
współpraca przy komunikacji wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Muzeum;

WYMAGANIA
lekki styl i nienaganna polszczyzna;
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, zaawansowanym;
doświadczenie obsługi profili firmowych na platformach: Facebook, LinkedIn, Instagram, TikTok, Twitter, You Tube;
znajomość narzędzi analitycznych takich jak: Google Adwords, Google Analytics, Facebook Ads;
zainteresowanie sztuką i kulturą;
znajomość aktualnych trendów;
kreatywność;
umiejętność pracy pod presją czasu;
pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole, poczucie humoru.

MILE WIDZIANE
wykształcenie kierunkowe: nauki humanistyczne;
umiejętność tworzenia prostych grafik i montażu wideo

OFERUJEMY
zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury,
umowę o pracę,
bogaty pakiet socjalny/benefity,
udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
pełen wyzwań rozwój zawodowy,
pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie,
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
Dokumenty CV i list motywacyjny należy przekazać do dnia 28.09.2022 r.
- wysyłając je na adres mailowy: [email protected]
- przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub wysyłając drogą pocztową na adres:
Muzeum Narodowe w Warszawie
Dział Spraw Pracowniczych
al. Jerozolimskie 3
00-495 Warszawa.
- w tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego:
„Oferta pracy – 2022/09/SM/MNW”
Decyduje data wpływu oferty do muzeum (stempla pocztowego/osobistego dostarczenia)

INNE INFORMACJE
Oferty niespełniające wymogów formalnych, złożone lub uzupełnione po terminie, nie zawierające numeru ogłoszenia lub zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru nie będą rozpatrywane.
W ofercie należy podać dane kontaktowe, adres e mail, nr telefonu oraz adres do korespondencji.
Muzeum Narodowe w Warszawie jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.