Archiwum

Specjalista/Specjalistka ds. administracji i rozliczeń

10-10-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji: do 23 października 2022 r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2022/10/ADM-ROZ/MNW”

OPIS STANOWISKA
współpraca z dostawcami usług (prąd, gaz, etc.) w zakresie dbałości o jakość i prawidłowości dostarczanych usług,
obsługa administracyjno-rozliczeniowa w zakresie wyznaczonych umów, wystawianie dokumentów niezbędnych do rozliczenia,
prowadzenie ewidencji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
prowadzenie i monitorowanie baz danych, rejestrów i ewidencji,
sporządzanie zestawień miesięcznych, kwartalnych, rocznych, a także wymaganych prawem sprawozdań,
wsparcie w nadzorze nad funkcjonowaniem i eksploatacji pomieszczeń wynajmowanych,
rozliczanie najmów i bieżące kontakty z najemcami,
segregowanie, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji,
kontakt z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi,
wsparcie administracyjne przy organizacji wydarzeń organizowanych w Muzeum.

WYMAGANIA
co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
wykształcenie min. średnie,
umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
wysokie umiejętności interpersonalne,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
komunikatywny poziom języka angielskiego.

OFERUJEMY
zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę,
udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
pracę stacjonarną w przyjaznym zespole,
pakiet socjalny/benefity,
pełen wyzwań rozwój zawodowy,
pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie,
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”