Archiwum

Specjalista IT

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2022/06/IT_HD/MNW”

OPIS STANOWISKA
bieżące rozwiazywanie problemów użytkowników sprzętu komputerowego;
wsparcie oraz szkolenie użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania;
zakup nowego sprzętu i oprogramowania oraz ich dystrybucja do użytkownika końcowego;
naprawa usterek systemowych i sprzętowych;
zarządzanie komputerami, uprawnieniami użytkowników i grup w Active Directory;
wparcie przy organizacji wystaw i eventów – pomoc przy wyborze sprzętu, konfiguracja urządzeń, testowanie aplikacji;
opieka nad urządzeniami znajdującymi się na wystawach MNW (Stelle, projektory, tablety, komputery, monitory i inne);
opieka nad usługami Intranetowymi;
przygotowywanie instrukcji obsługi i procedur;
dbanie o bezpieczeństwo systemu i danych;
nadzorowanie, wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości.

WYMAGANIA
doświadczenie lub wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym;
znajomość i umiejętność wykorzystania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny IT;
umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
systematyczność, dobra organizacja pracy, komunikatywność;
umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji, instrukcji i procedur;
umiejętność szybkiego i skutecznego znajdowania potrzebnych treści (Internet, intranet)
zdolność i chęć do nauki i poszerzania swojej wiedzy oraz rozwijania umiejętności.

MILE WIDZIANE
doświadczenie w pracy IT, najlepiej helpdesk, administrator IT lub pokrewne;
znajomość systemów serwerowych Windows;
znajomość i umiejętność administrowania i zarządzania usługami domenowymi Active Directory i Office365;
dobra znajomość zagadnień sieciowych (konfiguracja zarządzalnych przełączników sieciowych, routingu, vlan, konfiguracja sieciowa komputerów i urządzeń);
wiedza na temat sprzętu serwerowego oraz sieciowego i wykorzystywanych technologii;
język angielski na poziomie umożliwiającym sprawne czytanie dokumentacji i instrukcji.

OFERUJEMY
stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę;
udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku MNW;
bardzo dobrą atmosferę pracy;
pracę w atrakcyjnej lokalizacji Warszawy;
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy organizowane przez i w MNW);
możliwość rozwijania swoich umiejętności, poszerzania wiedzy i udziału w szkoleniach.

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”