Archiwum

Specjalista ds. BHP

05-02-2021

Muzeum Narodowe w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Termin składania aplikacji: 26 lutego 2021 r.

Adres do przesyłania aplikacji: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

OPIS STANOWISKA
udział w opracowywaniu wewnętrznych standardów, zarządzeń i regulaminów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
sporządzanie niezbędnych raportów i prowadzenie dokumentacji wymaganych przepisami i wewnętrznymi procedurami,
przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia,
przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP,
samodzielne tworzenie angażujących i atrakcyjnych materiałów z zakresu BHP,
inicjowanie działań prewencyjnych i edukacyjnych, mających na celu stałą poprawę oraz wzrost świadomości pracowników w obszarze BHP,
przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
wykonywanie innych czynności z zakresu BHP, które wynikają z przepisów prawa
współpraca z działem personalnym

WYMAGANIA
wyższe wykształcenie kierunkowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy
znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów ppoż.,
uprawnienia do przeprowadzania szkoleń wstępnych/okresowych z zakresu BHP,
wdrażanie i promowanie rozwiązań zwiększających świadomość i budujących kulturę bezpieczeństwa i  wśród kadry kierowniczej i pracowników,
bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, terminowość, dokładność
umiejętność obsługi komputera (pakiet Office),

OFERUJEMY
zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę;
udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku MNW;
pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny MNW
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy MNW).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl
Termin składania aplikacji: 26.02.2021r.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”