Archiwum

Ślusarz

09-09-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:
Ślusarz

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie (Dział Administracji i Inwestycji)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]
tel. 669 777 277

Termin składania aplikacji do: 30 września 2022r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego:  „Oferta pracy – 2022/9/SLU/MNW”

OPIS STANOWISKA:
wykonywanie napraw ślusarskich;
obróbka metalu – zarówno ręczna, jak i przy pomocy odpowiednich maszyn;
tworzenie różnego rodzaju wyrobów, np. części bram, ogrodzeń, kluczy czy zamków;
przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem;
kontrola jakości wykonywanych detali;
czyszczenie używanych narzędzi;
konserwacja sprzętu mechanicznego;
ustalanie sposobu regeneracji części;
montowanie i przeprowadzanie prób maszyn i urządzeń mechanicznych.

OCZEKUJEMY:
wykształcenie zawodowe kierunkowe lub pokrewne,
doświadczenie min.5 lat na podobnym stanowisku,
umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego;
umiejętność odczytywania rysunków technicznych;
dokładność, cierpliwość;
zdolności manualne i techniczne;
dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa;
skrupulatność, sumienność;
zdyscyplinowanie.

OFERUJEMY:
zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury;
umowę o pracę;
bogaty pakiet socjalny/benefity;
udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie;
pełen wyzwań rozwój zawodowy;
pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie;
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”