Archiwum

Koordynator/Koordynatorka Wystaw

09-09-2022
Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza kandydatki i kandydatów do rekrutacji na stanowisko:
Koordynatora Wystaw

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Adres do przesyłania aplikacji: rekrutacja[malpa]mnw.art.pl

Termin składania aplikacji do: 25 września 2022 r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2022/09/wystawy/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU
przygotowanie harmonogramu i budżetu projektu,
koordynowanie procesu realizacji projektów wystawienniczych,
czuwanie nad terminowym przebiegiem realizacji całości projektu od momentu jego rozpoczęcia aż do momentu oficjalnego otwarcia,
bezpośrednia współpraca z kuratorem, aranżerem oraz z resztą zespołu powołanego do realizacji danego przedsięwzięcia - kontrola i koordynacja ich pracy,
realizacja harmonogramu i budżetu projektu oraz współpraca z instytucjami i podmiotami zaangażowanymi w jego realizację,
monitorowanie procesu powstania druków towarzyszących wydarzeniu (we współpracy z działem wydawnictw i promocji),
zawieranie umów niezbędnych w procesie projektowym,
przygotowywanie wniosków i przeprowadzanie postępowań zgodnie z Regulaminem Zamówień Publicznych MNW i ustawą Prawo Zamówień Publicznych dotyczących realizacji usług lub zakupów niezbędnych dla realizacji projektu, zlecanie prac na zewnątrz,
porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji prowadzonych projektów,

WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne, historia sztuki lub kulturoznawstwo,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w instytucji kultury minimum 2 lata,
umiejętność prezentacji i prowadzenia spotkań publicznych,
wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
umiejętność pracy z budżetem,
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2 ((drugi język będzie dodatkowym atutem),
znajomość obsługi komputera: MS Office (w szczególności Excel),
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów,
kreatywność  i samodzielność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań,
umiejętność pracy pod presją czasu,

OFERUJEMY:
zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury,
umowę o pracę,
bogaty pakiet socjalny/benefity,
udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego
w Warszawie,
pełen wyzwań rozwój zawodowy,
pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
Dokumenty CV i list motywacyjny należy przekazać do dnia 25.09.2022 r.
- wysyłając je na adres mailowy: [email protected]
- przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub wysyłając drogą pocztową na adres:
Muzeum Narodowe w Warszawie
Dział Spraw Pracowniczych
al. Jerozolimskie 3
00-495 Warszawa.
- w tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego:
„Oferta pracy – 2022/09/wystawy/MNW”
Decyduje data wpływu oferty do muzeum (stempla pocztowego/osobistego dostarczenia)

INNE INFORMACJE
Oferty niespełniające wymogów formalnych, złożone lub uzupełnione po terminie, nie zawierające numeru ogłoszenia lub zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru nie będą rozpatrywane.
W ofercie należy podać dane kontaktowe, adres e mail, nr telefonu oraz adres do korespondencji.
Muzeum Narodowe w Warszawie jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.