Serwis www.mnw.art.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej informacji nt. polityki cookies

Dział Komunikacji i Programów Publicznych

komunikacja@mnw.art.pl

tel. +48 22 622 57 81, + 48 22 621 10 31 wew. 268

fax. +48 22 622 85 59


 

Kierownik: Karolina Wojtaś-Kudon

kwojtas@mnw.art.pl

tel. +48 22 621 10 31 wew. 207

 

 

Joanna Bernacka

jbernacka@mnw.art.pl

tel. +48 22 621 10 31 wew. 268

 

Katarzyna Czylok-Dąbrowska

tel. +48 22 621 10 31 wew. 233

kczylok@mnw.art.pl


Marta Dziewulska (kontakty z mediami)

mdziewulska@mnw.art.pl

tel. kom. +48 691 350 499

tel. +48 22 621 10 31 wew. 371

 

Gabriela Jaguszewska (kontakty z mediami)

gjaguszewska@mnw.art.pl

+48 22 621 10 31 ext. 268

 

Maksymilian Lawera

mlawera@mnw.art.pl

tel. +48 22 621 10 31 wew. 268

 

Magdalena Majchrzak

mmajchrzak@mnw.art.pl

tel. +48 22 621 10 31 wew. 268