Kup bilet

 

 

Aktualności

03-12-2019

dr hab. Łukasz Gaweł mianowany p.o. Dyrektorem Muzeum Narodowego w Warszawie

Informujemy, że Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Muzeum Narodowego w Warszawie dr. hab. Łukaszowi Gawłowi.
03-12-2019

WYSTAWA / Kontynuacja „Projektu Zamoyski" w Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza

6 grudnia rozpoczyna się w Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza wystawa „August Zamoyski. Myśleć w kamieniu”, zorganizowana we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie.
02-12-2019

Rezygnacja prof. dr. hab. Jerzego Miziołka z funkcji dyrektora Muzeum Narodowego w Warszawie

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyjął rezygnację prof. dr. hab. Jerzego Miziołka z funkcji dyrektora Muzeum Narodowego w Warszawie.
02-12-2019

Ludzie w Muzeum / pokaz zdjęć wolontariuszy i wolontariuszek

Serdecznie zapraszamy na pokaz zdjęć wolontariuszek i wolontariuszy MNW. Prace są eksponowane w korytarzu przy sali kinowej, na poziomie -1.
28-11-2019

Przedłużenie pokazu „Widoczne Niewidoczne"

Informujemy, że ekspozycja „Widoczne Niewidoczne. Pokaz malarstwa XX wieku ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie" została przedłużona do 1 marca 2020 roku.
22-11-2019

Porozumienie w sprawie podwyżek pensji dla pracowników MNW

20 listopada br. zostało podpisane porozumienie z organizacjami związkowymi działającymi w Muzeum Narodowym w Warszawie, które dotyczy podziału środków przyznanych MNW i innym muzeom podległych MKiDN na podwyżki pensji dla pracowników.