Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Фільми українською мовою / Kino Dzieci po ukraińsku w MNW


 

Фільми для дітей українською мовою надає асоціація „Nowe Horyzonty”  

українська мова


 

Filmy dla dzieci w języku ukraińskim udostępnione przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 

Wraz ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty zapraszamy dzieci na seanse w Kinie MUZ w języku ukraińskim. Wierzymy, że kinematografia ma moc, by zmieniać świat, a w momentach niepokoju realnie pomagać, dodawać otuchy, ułatwiać rozmowę i budować porozumienie. 
 
Wejście do Kina MUZ z biletem do Muzeum. Dla szukających schronienia przed wojną w Ukrainie oraz osób im towarzyszących wstęp do Muzeum i kina jest bezpłatny. 
Na platformie VOD Stowarzyszenia Nowe Horyzonty znajdziecie katalog filmów pełnometrażowych i seriali dla dzieci w ukraińskiej wersji językowej. 

 
Miejsce: Kino MUZ w Muzeum Narodowym w Warszawie, poziom -1  
Termin: środy, godz. 16.00
Dla kogo: dzieci od 3. roku życia  
Wstęp: wejście do Kina MUZ z biletem do Muzeum / dla szukających schronienia przed wojną w Ukrainie oraz osób im towarzyszących wstęp do Muzeum i kina jest bezpłatny


REPERTUAR

Maj
 • środa, 4.05, godz. 16.00 

Operacja Człowiek w Czerni 

reż. Grethe Bøe-Waal / Norwegia, 2018 / 82’ / 7+

Tiril i Olivier to para młodych detektywów, którzy wraz z wiernym psim przyjacielem, Ocho, rozwiążą każdą zagadkę.
Pewnego dnia przyjaciele natrafiają na tajemnicze dziury w ziemi. Coś, co wydaje się zagrożeniem dla rowerzystów, w rzeczywistości jest początkiem bardziej skomplikowanej sprawy. Po okolicy grasuje tajemniczy Człowiek w Czerni, który poszukuje skarbu. Młodzi detektywi zaczynają śledztwo, które sięga do historii miasteczka i jego mieszkańców. Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy znalezienie mapy z przeszłości pozwoli na przełom w sprawie? Czy prawda ujrzy światło dzienne?

Najwyższej próby kryminał familijny i adaptacja popularnej książki z serii Biuro Detektywistyczne nr 2.

 

 • środa, 11.05, godz. 16.00

Klara Muu! 

reż.  Lise I. Osvoll / Norwegia, 2018 / 66’ / 5+

Historia młodej, uroczej krówki Klary, która pragnie zostać sławną gwiazdą muzyki. Niestety nie wszyscy uważają, że ma talent… Kiedy trafia prosto z dużego miasta na farmę swojego ojca, czekają ją tam nie lada wyzwania. Najważniejszym okaże się ocalenie farmy taty przed chciwym biznesmenem. Bohaterka będzie musiała wykazać się pomysłowością, a przy tym odkryje w sobie talenty, o jakich nie miała pojęcia!
Klara – młoda, ale bardzo ambitna krowa – chce być gwiazdą! Marzy o sławie i karierze piosenkarki, chce pójść w ślady taty, którego od dawna nie widziała. Niestety, nie ma szczęścia w konkursach talentów… Kiedy po kolejnym nieudanym występie zrezygnowana wraca do domu, znajduje list z zaproszeniem na Bydlęce Wzgórze. Krówka bez zastanowienia wyrusza w podróż na wieś, by spotkać się z ojcem. Wychowaną w mieście Klarę czeka tam wiele wyzwań, a najważniejszym okaże się ocalenie farmy taty przed chciwym biznesmenem. Bohaterka będzie musiała wykazać się nie lada pomysłowością, a przy tym odkryje w sobie talenty, o jakich nie miała pojęcia!

 

 • środa, 18.05, godz. 16.00

Szczęściara

reż.  John Sheedy / Australia, 2019 / 98’ / 9+

Candice to niepoprawna optymistka, która pragnie naprawiać świat wokół siebie. Choć rówieśnicy patrzą na nią z dystansem, a rodzina nie zawsze podziela jej entuzjazm, rudowłosa dziewczyna wierzy, że szczęścia wystarczy dla każdego.
Gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę – to zdanie doskonale pasuje do nastoletniej Candice. Nawet dokuczający rówieśnicy oraz zmartwiona rodzina to dla niej błahostka. Wielki optymizm dziewczynki sprawia, że wśród kolegów i koleżanek uchodzi za dziwaczkę. Mimo to rudowłosa bohaterka śmiało idzie przez życie i chce pomagać innym. Wszyscy zdają się potrzebować jej pomocy: nauczycielka z rozbieganym okiem, nowy kolega „z innego wymiaru”, a przede wszystkim mama i tata, którzy przechodzą trudne chwile. Zdeterminowana Candice chce udowodnić, że rodzina zawsze powinna trzymać się razem, nawet w obliczu szarej codzienności.

Szczęściara to pełna ciepła, radości i szalonego humoru opowieść w duchu filmów Wesa Andersona. Uwaga, możecie zarazić się uśmiechem!

 

 • środa, 25.05, godz. 16.00

Przytul mnie

reż.  Mateusz Jarmulski, Anna Błaszczyk, Piotr Różycki, Tomasz Miazga, Bartosz Wierzbięta, Klaudia Robat / Javvie, Ala Nunu Leszyńska / Polska, 2017 / 60’ / 4+

Tata Miś i Mały Miś to mieszkańcy barwnego lasu, w którym codziennie spotykają ich nowe przygody. Dzięki wzajemnej pomocy, uśmiechowi i wyjątkowej więzi, jaka ich łączy, żaden dzień nie jest nudny!
Mądry, choć nieco niezdarny Tata Miś i pełen energii Mały Miś to dwójka mieszkańców lasu, których ciągle spotykają nowe sytuacje. Jednego dnia niedźwiadki postanawiają wystartować w maratonie, ale już kolejnego mają ochotę tylko leżeć na trawie i zgadywać, jakie kształty przybrały chmury. Kiedy Mały Miś wpada w refleksyjny nastrój i zastanawia się, kim zostanie w przyszłości albo zadaje mnóstwo trudnych pytań, Tata Miś staje na wysokości zadania i cierpliwie mu wszystko tłumaczy. A gdy roztargniony tata zapomina, po co zawiązał supełek-przypominajkę, z pomocą przychodzi mu Mały Miś. Bo kiedy nie wiadomo, co zrobić, wystarczy się przytulić! Animowana seria to ciepła i mądra opowieść o rodzinnej bliskości, wzajemnym szacunku, uważności i odpowiedzialności. Każdy odcinek kończy się zabawną, ale i pouczającą puentą.

 

Odcinki w zestawie:

 • Najlepsi
 • Duży i mały
 • Drapanie
 • Jesienna kolekcja
 • Malarze
 • Czkawka
 • Niewidzialny przyjaciel
 • Bungee
 • Pan Zapominalski
 • Maraton

 

 

Kwiecień

 • niedziela, 3.04, godz. 13.00 

Basia 2
reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Polska, 2019 / 39’ / 4+

Kontynuacja przygód rezolutnej 5-latki, znanej wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.
Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić! Pierwsze odcinki serii był sukcesem frekwencyjnym w polskich kinach (uzyskały najlepszy wynik dla polskiego serialu animowanego prezentowanego w kinach).
Odcinki w zestawie: Basia i taniec, Basia i pieniądze, Basia i telewizor, Basia i gotowanie

 

 • środa, 6.04, godz. 16.00 

Operacja Mumia

reż. Grethe Bøe-Waal / Norwegia, 2019 / 77’ / 6+

Tiril i Olivera czeka kolejne wyzwanie: czas zmierzyć się ze starożytną klątwą faraona! Czy pomysłowym śledczym uda się rozwikłać zagadkę wypadków w muzeum przed otwarciem nowej wystawy?
Kiedy młodzi detektywi – Tiril i Oliver – dowiadują się o dziwnych wydarzeniach w lokalnym muzeum, bez wahania postanawiają przyjrzeć się im bliżej. Podczas przygotowań do otwarcia ważnej wystawy poświęconej starożytnemu Egiptowi, dochodzi do wypadków, za które podobno odpowiada… klątwa prastarej mumii Tutenchamona. Ale czy to jedyne wyjaśnienie? Czujni detektywi podejrzewają, że któryś z pracowników muzeum musi być w to zamieszany. Czas na prawdziwe śledztwo, zbieranie dowodów i łączenie tropów! Tiril, Oliver (i ich wierny towarzysz, pies Ocho) muszą być uważni, żeby niczego nie przegapić i zdążyć z rozwiązaniem sprawy przed uroczystym wernisażem.

 

 • niedziela, 10.04, godz. 13.00 

Amazonia. Przygody małpki Sai
reż. Thierry Ragobert / Francja, Brazylia, 2013 / 79’ / 6+
Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli.

Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.
Zrealizowana w tradycji Mikrokosmosu i Makrokosmosu w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), Amazonia to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii.
Niezwykła przygoda z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny.

 

 • środa, 13.04, godz. 16.00 

Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele

reż. Arne Lindtner Næss / Norwegia, 2013 / 81’ / 4+
Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest Emma, która niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny.
Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, a dzięki wspólnym przygodom dowiadują się, czym jest przyjaźń. Kacper i Emma to przeplatana piosenkami i animowanymi fragmentami opowieść o przyjaźni i o trudnościach związanych z życiem pięciolatków.

 

 • środa, 19.04, godz. 16.00 

Jestem William
reż. Jonas Elmer / Dania, 2017 / 82’ / 9+
William uważa się za pechowca, a życie cały czas stawia przed nim wyzwania. Chłopiec musi się przekonać, że ma w sobie siłę i spryt, a los podsyła wskazówki, jak wyjść z opresji.

William to zwyczajny, ułożony chłopiec, który uważa, że ma w życiu pecha. Mama przebywa w szpitalu i nie może się nim opiekować, więc William trafia do innego miasteczka, pod skrzydła wuja Nilsa. W nowym miejscu zaczepia go trójka łobuzów, a wujek wpada w poważne tarapaty: ma olbrzymi dług u groźnego gangstera i musi go natychmiast spłacić. Sytuacja bez wyjścia? Nie! Los daje chłopcu wskazówki, trzeba je tylko zauważyć, a szczęście złapać za nogi. Niezwykła przygoda w małym miasteczku, z odrobiną gangsterskiego dreszczyku i małym-wielkim bohaterem, który odkrywa swoją siłę.

 

 • niedziela, 24.04, godz. 13.00 (Wielkanoc prawosławna) 

Basia 3
reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Polska, 2019 / 41’ / 4+
Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek.

Basia to energiczna pięciolatka, która entuzjazmem zaraża domowników i przyjaciół z przedszkola. Perypetie Basi pokazują nam wszystkim jak dziecięca perspektywa i wyobraźnia mogą zmieniać rzeczywistość. Jej zaangażowanie w codzienne zadania zmienia je w przygody wywołujące uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i rodziców. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła kolejnym wyzwaniom: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.
Odcinki w zestawie: Basia i bałagan, Basia i Mama w pracy, Basia i Titi, Basia i Boże Narodzenie

 

 • 27.04, godz. 16.00 
Wielka wyprawa Molly
reż. Ted Sieger, Michael Ekblad, Matthias Bruhn / Niemcy, 2016 / 72’ / 4+
Wielka wyprawa Molly to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworowskich – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule.
Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowscy, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania.
 
Marzec
 • Sobota, 19.03, godz. 13.00

Basia 
reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Polska 2017 / 51’ / 4+

Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka, dobrze znana wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych, ale i dorosłych czegoś o dzieciach. Serial zabiera nas do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego. Twórcy zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Serial okazał się absolutną rewelacją podczas 4. FF Kino Dzieci.
Odcinki w zestawie: Basia i biwak, Basia i Anielka, Basia i Dziadkowie, Basia i upał w zoo, Basia i nowy braciszek
 
 • Niedziela, 20.03, godz. 13.00

Jakub, Mimmi i gadające psy 

reż. Edmunds Jansons / Polska, Łotwa 2019 / 72’ / 6+

Jakub i Mimmi to para kuzynów, którzy niezbyt się lubią. Wkrótce jednak pojawia się szansa, by to zmienić. Dzieci zaprzyjaźniają się z gangiem gadających psów. Przed nimi bardzo ważne wyzwanie…
10-letni Jakub przyjeżdża na tydzień na przedmieścia Rygi, gdzie zatrzymuje się u kuzynki Mimmi. Dziewczynka z niechęcią wprowadza go w swój świat. Wkrótce jednak chłopiec zawiera niezwykłą znajomość z… gangiem gadających psów. Pewnego dnia jeden ze zwierzaków zostaje porwany, a ukochany park Mimmi przejmuje inwestor. Dzieci i psy podejmują wspólną walkę, by ocalić ulubione miejsce i czworonoga.
Film jest oryginalną animacją, której urok podkreśla muzyka Krzysztofa A. Janczaka.
 
 • Sobota, 26.03, godz. 13.00

Filonek Bezogonek 
reż. Christian Ryltenius / Szwecja 2020 / 67’ / 4+

Życie bez ogonka pełne jest wyzwań. Zwłaszcza w zupełnie obcym miejscu! Czy zagubiony Filonek odnajdzie się wśród obcych w wielkim mieście? Bycie innym to na szczęście nie tylko trudności!
Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek - Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu? Jednak zanim to nastąpi Filonek stanie się gwiazdą estrady, pomoże kociakom w tarapatach, zaprzyjaźni się z pewną siebie Mają i stanie oko w oko z gangiem psów.
Filonek Bezogonek to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Ukochana i kultowa postać szwedzkiej literatury dla dzieci w nowej ekranizacji!
 
 • Niedziela, 27.03, godz. 13.00

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica 

reż. Josephine Bornebusch / Szwecja 2018 / 89’ / 6+
Pierwsze zlecenie dla Biura Detektywistycznego Lassego i Mai! Przed rozpoczęciem ważnego konkursu, w szkole w Valleby, znika cenna nagroda. Czy dzieciom uda się ją odnaleźć?
Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica?
Przebojowy wstęp do popularnej serii filmów o przygodach młodych detektywów.
 
Wszystkie informacje o filmach w języku ukraińskim i polskim znajdują się na stronie:
www.nowehoryzonty.pl/ukraina.s
 
 


Kino Dzieci / „Дитяче кіно”
Фільми для дітей українською мовою у Національному музеї у Варшаві

Разом з асоціацією „Nowe Horyzonty” запрошуємо дітей на покази в кінотеатр Kino MUZ українською мовою. Ми віримо, що кінематограф має силу змінити світ і в хвилини тривоги дійсно допомогти, підбадьорити, полегшити розмову та налагодити розуміння.

Для відвідування кінотеатру Kino MUZ скористайтесь квитком до музею. Вхід до музею та кінотеатру безкоштовний для всіх, хто втікає від війни в Україні та осіб, які їх супроводжують.

На платформі VOD асоціації „Nowe Horyzonty” ви знайдете каталог художніх фільмів та серіалів українською мовою для дітей.
 

Місце: Kino MUZ у Національному музеї у Варшаві, поверх -1

Коли: середа, час: 16.00

Для кого: діти від 3 років
Вхід: Для відвідування кінотеатру Kino MUZ скористайтесь квитком до музею / вхід до музею та кінотеатру безкоштовний для всіх, хто втікає від війни в Україні та осіб, які їх супроводжують

 

РЕПЕРТУАР
 

Може
 • середа, 4.05, godz. 16.00 

Операцiя Чоловік в Чорному

реж. MGrethe Bøe-Waal / Норвегія 2018 / 82’ / 7+

Тіріл і Олівер - пара молодих детективів, які разом зі своїм вірним собачим другом Очо, розгадають кожну таємницю.

Одного разу друзі натрапляють на таємничі ями в землі. Те, що здається загрозою для велосипедистів, насправді є початком більш складної справи. Таємничий Чоловік в Чорному блукає по околиці, шукаючи скарбу. Молоді детективи починають розслідування, яке сягає історії міста та його мешканців. Чого шукає негідник у масці? Чи знайдена карта допоможе у вирішенні складної справи? Чи всі дізнаються правду?

Першокласний сімейний детектив та екранізація популярної книги із серії Детективний кабінет №2.

 

 • середа, 11.05, godz. 16.00

Клара Муу!

реж. Lise I. Osvoll / Норвегія 2018 / 66’ / 5+

Історія молодої чарівної корівки Клари, яка хоче стати відомою музичною зіркою. На жаль, не всі вважають, що вона має талант... Коли вона приїжджає прямо з великого міста на ферму свого батька, то там стикається з серйозним випробуванням. Найголовніше – врятувати ферму тати від жадібного бізнесмена. Героїні доведеться проявити винахідливість, і при цьому вона відкриє в собі таланти, про які не здогадувалася!

Клара – молода, але дуже амбітна корова – хоче стати зіркою! Вона мріє про славу і кар'єру співачки, хоче піти по стопах свого батька, якого давно не бачила. На жаль, у конкурсах талантів їй не щастить... Повертаючись додому після чергового невдалого виступу, вона знаходить листа із запрошенням на Коровʼячий Пагорб. Недовго замислюючись, корова їде в село, щоб зустріти свого батька. Клара, яка виросла в місті, там зіткнеться з багатьма випробуваннями, і найголовнішим буде порятунок ферми свого тата від жадібного бізнесмена. Героїні доведеться проявити неабияку винахідливість, і при цьому вона відкриє в собі таланти, про які не підозрювала!

 

 • середа, 18.05, godz. 16.00

Азбука Щастя

реж. John Sheedy / Австралія 2019 / 98’ / 9+

Кендіс — невиправна оптимістка, яка прагне покращити увесь світ довкола себе. І хоч ровесники неприязно до неї ставляться, а сім’я не завжди поділяє ентузіазм дівчинки, юна рудоволоска вірить, що щастя знайде кожного.

Якщо життя дає тобі лимони, зроби з них лимонад, — цей девіз ідеально описує юну Кендіс. Її не зупинять навіть надокучливі ровесники і стурбована сім’я. Через неймовірний оптимізм дівчинки однокласники вважають її дивачкою. Незважаючи на це, рудоволоса Кендіс сміливо крокує життям, сповнена бажання допомагати іншим. Здається, що без її допомоги не впорається ніхто: вчителька із вертлявим оком, новий друг «з іншого виміру» і, щонайважливіше, мама з татом, які переживають складні часи. Рішуча Кендіс прагне довести, що сім’я завжди повинна триматися разом, навіть коли усіх поглинає сіра буденність.

Азбука щастя — розповідь у стилі фільмів Веса Андерсона, наповнена теплом, радістю й божевільним гумором. Синдром нестримної посмішки гарантовано!

 

 • середа, 25.05, godz. 16.00

Притули мене

реж. Mateusz Jarmulski, Anna Błaszczyk, Piotr Różycki, Tomasz Miazga, Bartosz Wierzbięta, Klaudia Robat / Javvie, Ala Nunu Leszyńska / Польща 2017 / 60’ / 4+

Тато Ведмідь та Малий Ведмедик живуть у лісі, в якому ніколи не є скучно. Кожен дедь зустрічає їх новими пригодами.

Харизматичний та при цьому дещо незграбний Татко та ніжний і енергійний Ведмедик бавлять, розважають та допомагають багатьом лісовим тваринам. Вони дізнаються що таке дружба, відвертість та відповідальність. Однак передусім вони вчаться, що чим більше дров ви покладете в вогонь,тим більше повернеться тепла. Притули мене це серіал, який підіймає настрій, показує відносини між батьком та дитиною. Це серіал, який вчить дітей та батьків бути уважним до найдрібніших жестів та слів, завдяки яким створюються та зберігаються гарні відносини з оточенням.

 

До серії входять

 • Великий та малий
 • Марафон, Художники
 • Пан Забувайко
 • Осіння колекція
 • Банджи
 • Невидимий друг
 • Найкращі
 • Гикавка
 • Чухання


Квітень (середа 16.00, неділя 13.00):

 • 3.04, 13.00

Бася 2

реж. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Польща, 2019 / 39’ / 4+
Продовження пригод рішучої 5-річної дівчинки, відомої шанувальникам книг Зофії Станецької та Маріанни Оклеяк.
Бася –  це п’ятирічна героїня кожного дошкільника. Вона має свій характер, плюшевого друга - ведмедика Зджішка, любить желейні цукерки та смугастий одяг. Кожен день вона вигадує щось нове - сьогодні вона хоче стати балериною, а завтра - дресирувальницею диких тварин. У світі Басі все виявляється пригодою – розучування піруетів, спільне готування чи похід за покупками до супермаркету. З Басею не можна нудьгувати! Перші епізоди серіалу мали успіх серед глядачів у польських кінотеатрах (вони отримали найкращі результати відвідування показу польського мультсеріалу в кінотеатрах).
Епізоди, які входять до цієї частини: Бася танцює, Бася і гроші, Бася і телевізор, Бася готує

 

 • 6.04, 16.00

Операцiя Мумiя
реж. Grethe Bøe-Waal / Норвегія, 2019 / 77’ / 6+

На Трілі та Олівера чекає нове випробування: настав час помірятись силою з  древнім прокляттям фараона! Чи вдасться кмітливим слідчим розплутати загадку нещасних випадків у музеї перед відкриттям нової виставки?
Коли молоді детективи – Трілі та Олівер – довідуються про дивні випадки в музеї, вони, не вагаючись, вирішують уважно придивитись до цього. Під час приготування до відкриття яскравої виставки, присвяченій древньому Єгипту, кояться неприємні пригоди, за котрі, як видається, несе відповідальність … прокляття ветхої мумії Тутанхамона. Проте, чи таке пояснення є  остаточним? Меткі детективи здогадуються: до цього причетний хтось із співробітників музею. Отже, час на неупереджене розслідування, збирання доказів, побудову ланцюжка! Тірлі, Олівер (та їхній вірний друг пес Очо) мусять бути уважними, аби нічого не пропустити й встигнути розслідувати справу перед урочистим відкриттям виставки.

 

 • 10.04, 13.00

Амазонія. Пригоди мавпочки Саї

реж. Thierry Ragobert / Франція, Бразилія, 2013 / 79’ / 6+

Саї – вихована в місті мавпочка капуцин випадково потрапляє в саме серце амазонських джунглів.
Непристосована до життя в умовах дикої природи, змушена виживати тільки за рахунок власних сил, Саї зустріне багато викликів, котрі приготувала для неї природа: їй треба буде жити серед диких звірів, здобувати їжу, уникати небезпек. Саї відкриє для себе багатий світ, про існування якого вона раніше навіть не підозрювала. Однак коли Саї знайде друзів серед інших мавпочок, цей світ покаже також свою дружелюбну сторону. 
Амазонія зрелізована за традицією Мікрокосмосу та Макрокосмосу в автентичній сценерії амазонського дощового лісу, без спецефектів, зате з локальною фауною (від папуг, метеликів і річних дельфінів до крокодилів і пантер). Це красива і захоплююча подорож до найбільших джунглів на Землі, переповнених натуральними чудесами та гармонією.
Неймовірна пригода з екологічним посилом для всієї родини.

 

 • 13.04, 16.00
Каспер та Емма – найкращі друзі
реж. Arne Lindtner Næss / Норвегія, 2013 / 81’ / 4+
Каспер щойно переїхав зі своїми батьками та сестрою у нову хату. Він дуже переживає те, що йде в новий садок. Однак в садку він зустрічає Емму, яка зовсім скоро буде мати 5 років. 
Каспер, Емма та їхні найкращі друзі - Лев Леон та Пані Кролик проводять разом дуже багато часу. Незабаром вони дізнаються що таке справжня дружба. Каспер і Емма це сповнений теплом фільм про дружбу а також про складності та проблеми, на які потрапляють ці малі діти.

 

 • 20.04, 16.00

Я – Вільям

реж. Jonas Elmer / Данія, 2017 / 82’ / 9+

Вільям вважає себе невдахою, а життя постійно кидає йому виклик. Хлопець мусить упевнитись, що є сильним і спритним, а доля підказує, як вийти зі складної ситуації.
Вільям – це звичайний, добре вихований хлопець, який вважає себе невдахою. Мама перебуває в лікарні і не може піклуватися про нього, тому Вільям потрапляє до іншого містечка під крило дядька Нільса. У новому місті до нього чіпляється троє розбишак, а дядько потрапляє в серйозну халепу: має величезний борг у грізного гангстера і мусить його негайно сплатити. Безвихідна ситуація? Ні! Провидіння дає вказівки, і треба лише побачити їх, а щастя – зловити за хвіст. Незвичайні пригоди у маленькому містечку з домішкою гангстерських дрижаків і малим-великим героєм, який відкриває власні сили.

 

 • 24.04, 13.00 (православний Великдень)

Бася 3

реж. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Польща, 2019 / 41’ / 4+
Бася — це енергійна п’ятирічна дитина, яка своїм ентузіазмом заражає рідних та друзів з дитячого садка. Пригоди Басі показують усім нам, як дитячий погляд та уява можуть змінити реальність. Повсякденні справи з її участю перетворюються на історії, які викликають посмішку на обличчях дітей і батьків. У наступних чотирьох епізодах Бася зі притаманною їй чарівністю та енергією зустрічається з новими випробуваннями: вона бореться з домашнім безладом, справляється з новими обов’язками, заводить нові знайомства та готується до Різдва.
Епізоди, які входять до цієї частини: Бася і безлад, Бася і мама за роботою, Бася і Тіті, Бася і Різдво

 

 • 27.04, 16.00
​Велика пригода монстра Моллі
реж. Ted Sieger, Michael Ekblad, Matthias Bruhn / Німеччина, 2016 / 72’ / 4+
Велика пригода монстра Моллі - це перший повнометражний фільм по пригоди сімейства Монстрів - Маму, Тата і маленьку Моллі, а також її приятеля Едісона - героя однойменного мультиплікаційного серіалу.
Моллі вже невдовзі не буде єдиною дитиною в родині. Вона не буде аби-якою старшою сестрою, вона буде найкращою сестрою у світі. Вона навіть звʼязала шапку для малюка, аби йому було тепло, коли він виведеться. Батьки Моллі вирушають у подорож на віддалений острів, на якому народжуються всі члени клану монстрів. Тата ще чекає місія висиджування яйця. Але по дорозі виявиться… що вони (О, ні!) забули взяти шапку. Моллі і її друг Едісон вирушають у велику подорож, де їх чекають великі пригоди й виклики.
 

Березень (субота та неділя о 13.00):

 • Субота, 19.03, 13.00
Бася 
реж. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Польща 2017 / 51’ / 4+

Бася – надзвичайно рішуча п’ятирічна дівчинка, яку добре знають шанувальники книг Зофії Станецької та Маріанни Оклеяк. В кожному епізоді діти дізнаються щось про дорослих, а дорослі - про дітей. Серіал переносить нас у радісний світ дівчинки, яка щодня відкриває щось нове. Автори зберегли характерний для книг про Басю стиль малюнків і почуття гумору. Серіал виявився абсолютним відкриттям під час 4-го FF Kino Dzieci.

Епізоди, які входять до цієї частини: Бася і бівак, Бася і Анєлька, Бася з дідусем і бабусею, Бася і спека в зоопарку, Бася і новий братик.
 
 • Неділя, 20.03, 13.00

Якуб, Мімі та собаки, які вміли говорити

реж. Edmunds Jansons / Польща, Латвія 2019 / 72’ / 6+

Якуб та Мімі це родичі, які недолюблюють один одного. Однак скоро з'являється шанс, щоб це змінити. Діти починають дружити з бандою собак, які вміють говорити. Перед ними є дуже важливий виклик...
10-річний Якуб приїжджає на тиждень у передмістя Риги, де зупиняється у своєї двоюрідної сестри Мімі. Дівчинка неохоче вводить його у свій світ. Однак скоро хлопчик знайомиться з... бандою собак, які говорять. Одного дна хтось викрадає одну із собак, а ще інвестор забирає улюблений парк Мімі. Діти та собаки починають спільно боротися, щоб врятувати друга та улюблений парк. 
Це оригінальний мультфільм, чарівність  якого  підкреслює музика Кшиштофа А. Янчака.
 
 • Субота, 26.03, 13.00

Пелле Безхвостько

реж. Christian Ryltenius / Швеція 2020 / 67’ / 4+
Життя без хвоста сповнене викликів. Особливо в зовсім чужому місці! Чи загублений Пелле знайдеться серед незайомців у великому місті? На щастя, бути іншим – не така вже й велика проблема!
Бергітта на сьомому небі від щастя – в її будинку з’являється кошеня! Проте Пелле, як справжній кіт, ходить сам по собі і одного разу опиняється в лісі. Небезпечна подорож веде його у велике місто, де він зустрічає цілу зграю кольорових героїв. Може, знайдеться хтось, хто вкаже дорогу додому? Однак спочатку Пелле стане зіркою сцени, допоможе котикам у біді, подружиться з самовпевненою Майєю і зіткнеться з бандою собак.
Пелле Безхвостько – класична пригодницька анімація про прийняття іншості, потребу в солідарності та допомогу іншим. Улюблена і культова фігура шведської дитячої літератури в новій екранізації!
 • Неділя, 27.03, 13.00

Детективне бюро Лессі та Майї. Перша таємниця

реж. Josephine Bornebusch / Швеція 2018 / 89’ / 6+

Перше завдання для детективного бюро Лессі та Майї! Перед початком важливого конкурсу у школі Валлебі зникає цінна нагорода. Чи дітям вдасться її віднайти?

Герої популярної серії фільмів отримують перше серйозне завдання. Конкурс Хаммарабі має шанс стати великою подією в школі Валлебі. Нагородою є старовинна книга, в котрій написано правила вирішення конфліктів. Перед самим початком конкурсу книга зникає за таємничих обставин. Без неї конкурс не може відбутись! Учні би даремно готувались, а окрім того, школа би втратила престиж. Лессі та Майя з самого початку беруть участь у справі, намагаючись знайти втарту. Енергійна та активна дівчинка є повною протидежністю сором’язливого Лессі. Чи діти розплутають клубок, дійшовши по нитці до кінця справи і як в розв’язуванні загадки їм допоможе білий голуб?

 

 


Всю інформацію про фільми українською та польською мовами можна знайти за посиланням: 
www.nowehoryzonty.pl/ukraina.s